אלינה יצחקי
אלינה יצחקי
אלינה יצחקי

אלינה יצחקי... אמנית ישראלית.

מאז שאלינה זוכרת את עצמהתמיד רצתה לצייר וליצור.
לפני 15 כ-שנה, אחרי תקופה ארוכה של למידה, החליטה לפתח בית ספר לאמנות ועבודות יד, שבו היא מלמדת סוגים שונים של אמנות. תלמידים רבים באים מכל הקצבות של העולם, כדי להבין ולקבל רושם על העבודה של אמנית אלינה יצחקי וגם ללמוד טכניקות ייחודיות, אשר פיתחה במשך השנים.
דאי קשה לרהתרשם במלואה מהיצירה שלי אלינה דרך מסך מחשב, אבל זאת אחד מהאפשרויות לראות ולקבל מושג על העבודות שלה. ואלינה מקווה, שלמרות הקושי היא תצליח להעביר לכם את התחושות, הרגשות והמחשבות שלה, שחשה בזמן היצירה...
בגלריה של אלינה יצחקי תוכלו למצא תמונות לבית או חללים ציבוריים שונים בסגנונות שונים: ריאליסטי, מופשט, אוריאנטלי, עכשוי... אלינה מקווה, שכל אחד יכול למצוא לעצמו לפי טעמו האישי. אלינה יצחקי עובדת בעיקר עם צבעי אקריליק בשילוב טכניקות ייחודיות, אשר לא ניתן להעתיק או לשכפל, משכן ניתן להנות במלואם ברכישה של ציורים מקוריים. בנוסף גם היום אלינה מפתחת טכניקות מגוונות עם חומרים שונים כגון: נייר, קרטון, חמר יפני, עיצובים דיגיטליים ועוד...
אלינה מקווה שתיהנו לראות את העבודתה כמו שהיא נהנת ליצור אותה.
היום, לאחר שנים רבות של עבודה קשה, אמנית אלינה יצחקי שמחה, שעבודותיה מוצגות בגלריות ידועות גם בארץ וגם בחו"ל ונמצאות כחלק מאוסף אמנות של הבנקים הגדולים. כמו כן עבודותיה ניקנו על ידי אנשים פרטיים בישראל וברחבי העולם.

תמונות לבית, משרד ועוד... של אלינה יצחקי

לאלינה מאוד חשוב לשמור על איכות הגבוהה ביותר, לכן היא משתמשת בחומרים איכותיים בלבד. עבודות מצופות בלכה סופית, לשמירה לאורך זמן. כל עבודה חתומה על-ידי האמנית פעמיים (חתימה נוספת בחלק האחורי של הציור) . במידה והעבודה מחולקת למספר קנווסים, היא חתומה על חלק אחד בלבד. כל ציור מלווה בתעודה, שמידע - שזה ציור מקורי.
ניתן לרכוש תמונות לבית, למשרד או לעיצוב חללים ציבוריים לפי הזמנה אישית.
ציורים דיגיטלים - ניתן לבצעה הזמנה אישית לפי גודל הרצוי, עבודה כוללת מרקם של טקסטורות על הדפסה, כך שזה יראה כמו ציור שמן.
אלבום דיגיטלי - ניתן להזמין לפי בחירה אישית של הצבעים ועיצובים.
אלבומים מעוצבים בשיטת סקאפבוקינג - ניתן להזמין גם כן לפי בחירה אישית של הצבעים, סגנון ועיצוב אישי.
ניתן להשתתף במכרז של מכירה פומבית ולזכות בפריט אמנות במחיר מפתיע.
במידה ויש לכם שאלות או בקשות נשמח להיות בקשר: צור קשר או פורום של אמנית אלינה יצחקי .
ניתן לחבות מתהליך היצירה ולהירשם לקורס ציור בטכניקות יחודיות,שאלינה מעבירה במספר מפגשים בודדים, שבהם ניתן לצור יצירה מיוחדת במוידכם ללא כישרון או ידע קודם.
ניתן להזמין פירטי עיצוב לאירועים כגון: זרים מפוסלים, שלא נובלים בעיצוב מיוחד, כלי זכוכית, פירטי נוי, לעיצוב אירועים, בתים או חללים ציבוריים. זרי לכלה שיזכיר לכם רגעים קסומים מאירוע הגדול.
תערוכות תמונות לבית וחללים שונים של אמנית אלינה יצחקי:

1985-1990 - תערוכות תקופתיות ותערוכת גמר במכללה לאומנות.
2005- תערוכה נודדת במרכזים קהילתיים בצפון הארץ.
2006- תערוכה באודיטוריום חיפה
2006- תערוכה בתאטרון עכו בפסטיבל עכו
2006-2007 – תערוכה בתאטרון בירושלים
2007- תערוכה במוזיאון התנ"ך בתל אביב
2007 – תערוכה תמונות לבית בגלריית ארז אשדוד
2008 – משתתפת בפרויקט "בית פתוח" של אומני אשדוד
2009- תערוכה ביעד לבנים אשדוד
2010- תערוכה קבוצתית "סלון דחויים" בגלריה יפו
2012- תערוכות שוטפות במרכזים קהילתים באשדוד

ברכות חמות, אלינה יצחקי
דף הבית אודות גלריה קורסים מאמרים צור קשר פורום
תמליצו עלינו
בניית אתרים Art linn